Záběry odhalující údajné základy lidské civilizace, byly objeveny díky nové aplikace společnosti Google. Jde o podobnou aplikaci jako Google Earth jen v tomto případě mapuje povrch Marsu a jmenuje se Google Mars. Zatím je aplikace v začátcích a využívá snímky kosmických sond, které obíhají kolem planety. Fanoušci konspiračních teorii už ale stihli objevit lidskou kolonii.

Mezi uživateli internetu momentálně koluje fotografie, která má být důkazem lidské kolonie na Marsu. Fotografie, kterou vidíte níže, vyvolává bezpočet reakcí a teorií na toto téma. Byla pořízena díky aplikaci Google Mars, která stejně jako její předchůdkyně pro planetu Zemi, umožňuje vidět téměř každou oblast Rudé planety. Mohou za to desítky sond, které rotují a mapují povrch Marsku.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn

Když se na tuto aplikaci podíváte, zjistíte, že planeta je zmapována jen ve velmi malém měřítku. Google chce aplikaci dovést do dokonalosti především proto, že Mars v průběhu posledních let upoutal pozornost mnoha lidí. Jak je vidět stačí i malý kousek této planety k tomu, aby se začaly šířit teorie o tom, že na jejím povrchu jsou lidské základny.

Pravda je ale taková, že neexistuje žádný hmatatelný důkaz, že by to tak skutečně bylo. Dokonce ani fotografie, které vidíte, se neshodují s tím, co můžete v aplikaci vidět. Inu přesvědčte se sami a v komentářích se můžete podělit o vaše názory.