Nick Redfern patří mezi nejprodávanější autory knih, je také ufologem a kryptozoologem, který žije ve Spojených státech. Je aktivním obhájcem oficiálního zveřejňování vládních informací, týkajících se UFO. Pracoval na odhalení tisíců stránek dříve utajovaných spisů Královského letectva, Ministerstva letectví a Ministerstva obrany o neidentifikovatelných objektech. Ve své knize „Rasa Bohů“ hovoří o revoluční teorii, týkající se malé části populace, která je dost možná potomky vyspělé mimozemské civilizace.

Teorie, o které budeme dnes hovořit se stala předmět knihy Nicka Redferna a není tak úplně neznámá. Začněme ale od začátku. V lidských žilách kolují čtyři typy krve: A, B, AB a 0. Klasifikace je odvozena od antigenů krevních buněk, které tvoří proteiny nacházející se na povrchu buněk a jsou určené k boji proti bakteriím a virům.

Redfern poukazuje na to, že velmi vysoké procento lidí na Zemi je Rh pozitivní. Jen malé procento se vykazuje Rh negativní. Ve Španělsku se dokonce konkrétní region vyznačuje převážnou částí obyvatel s tímto typem krve. Konkrétně je řeč o Baskickém autonomním společenství. Proč má určitá skupina lidí typ krve, která je tak neuvěřitelně odlišná od krve všech ostatních, je předmětem hlubokých diskuzí. Je to záhada, který vedla k vývoji úžasné teorie, a to, že v dávných dobách navštěvovali cizinci primitivní lidi a pokročilou technologií upravili geny jedinců, aby tak vytvořili rasu otroků.

Neuvěřitelnou odlišnost jedinců s Rh negativní od zbytku světové populace, popisuje autor knihy na těhotenství. Pro ženu s Rh negativní může být těhotenství velmi nebezpečným procesem. Pokud žena s Rh negativním faktorem otěhotní s mužem téhož typu krve, pak se není čeho obávat. Oba jsou vzájemně kompatibilní, plod se bude vyvíjet normálně a taktéž se narodí s krví Rh negativní.

V případě, kdy bude muž Rh pozitivní a matka Rh negativní, mohou nastat problémy. Plod bude totiž Rh pozitivní což v kombinaci s matčiným faktorem může způsobit až smrtelné následky. Matčina krev totiž na plod působí jako jed, který napadá krevní buňky plodu. Jinak řečeno, negativní imunitní systém matky vnímá pozitivní dítě jako nepřítele, něco, co není tak jak má být. Redfern to vidí jako důkaz toho, že matky s Rh negativním faktorem mají v sobě nelidskou DNA, která se prostě nedokáže ani nechce sjednotit s tou lidskou.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn

Jde o mimozemskou manipulaci?

Pokud jsou lidé s Rh negativním faktorem výsledkem mimozemské manipulace, kdo vlastně byly tyto bytosti, které se rozhodly hrát si na Boha s prvními formami lidské rasy? Teorie čerpá z dob starodávného Sumeru, kdy podle historických záznamů lidskou civilizaci navštívila vysoce pokročilá rasa z vesmíru – Annunaki – aby vytvořila první lidskou společnost. Předpokládá se, že Annunaki geneticky pozměnili primitivní lidský druh, když vytvořili silnější bytosti, které posléze používali jako otroky.

Rh negativní faktor by tak mohl být dědictví, které Anunnaki mimo jiných věcí zanechali na Zemi. Zajímavé je, že negativní RH kmen je charakteristický například pro britskou královskou rodinu, která tak dala vytvořit kontroverzní teorii o možné mimozemské linii. Ačkoliv tato hypotéza nebyla nikdy potvrzena, palčivé otázky stále visí ve vzduchu: Jak bude civilizovaný svět reagovat na skutečnost, že malá část populace má genetický kód, který byl změněn v dávné minulosti velmi pokročilými mimozemskými bytostmi?

Co když je nakonec možné, přes všechny naše skeptické názory, že skupina Rh negativních lidí má pouto k bytostem, které ze Země nepocházejí? A co když to tajemné pouto mezi nimi stále přetrvává? Jak to může změnit život na Zemi?

Zdroj: US