Vláda Spojených státu byla vždy odhodlaná minimalizovat potenciální hrozbu spojenou s fenoménem UFO-s. Jelikož jde pro všechny o neznámou a neporozuměnou věc, představuje logicky hrozbu, který může vést k rozpadu jedné z nejsilnějších obran světa.

Tato zjištění a mnohé další odhalil Christopher Mellon, který v minulosti pracoval jako náměstek ministra obrany, a pro zpravodajskou službu během prezidentského období Billa Clintona. Mellon poukázal na to, že popření, diskreditace nebo jakékoliv zatajování spojené s UFO-s ohrožuje bezpečnost nejen Spojených států.


  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn

Přímo poukazuje na politiku, která je po celém světě neměnná. Neustále dokola se vlády snaží popřít tento jev nebo cokoliv, co by mohlo souviste s mimozemským inteligentním životem. Pak se ale objeví nenadála situace, které přihlíží i lidé a vlády jsou nuceny přiznat určité události, které s tímto jevem souvisí. Podle Mellona je to ale špatně.

Ovšem Mellone není tak zcela přesvědčen, že UFO je výsledkem mimozemské technologie. Je nakloněn i možnosti, že jde o technologie vyvinuté zde na Zemi, ovšem jsou zatím přísně utajované. V této souvislosti zmiňuje například „Tic tac“, o kterém tvrdí, že může být klidně pozemského původu, stejně jako mimozemského.

Poslední možnost by zcela odhalila, jak bezmocný je celý svět, když jedna z nejlepších armád světa ani nechápe, s čím to přišla do kontaktu. Jak se potom, před takovou věcí bránit? Mellon chce zatlačit na vládu, aby podnikla příslušné kroky k větší osvětě a výzkumu v této oblasti. Podle něj je totiž otázka bezpečnosti planety jako takové v podstatě zanedbaná.

Zdroj: UF