Lidé z celého světa (včetně Spojených států, Francie, Německa) vycházejí do ulic v davech a protestují proti totalitním a represivním zákonům a aktivitám WHO (Světová zdravotnická organizace), jejíž financování přerušil Donald Trump (který byl také nakažen koronavirem), dokud nebude jasné, jakou roli tato organizace hrála při „špatném řízení a utajování šíření koronaviru“. Za zmínku stojí, že aktivity WHO jsou financovány převážně farmaceutickými společnostmi.

Stále více lékařů začíná hlasitě mluvit o skutečné tváři „vybuchující“ pandemie. „Patomorfologové říkají, že na svém stole nepotkali jedinou osobu, která zemřela výhradně na koronavirus. Stručně řečeno, z lékařského hlediska není koronavirus pandemií “- řekl Dr. Zbigniew Martyka, polský vedoucí oddělení infekčních chorob v Dąbrowě Tarnowské.

Nezůstaneme ale jen u doktorů. Ani občany jednotlivých zemí už tato situace nebaví. Stále více lidí se probouzí a dokáže číst „mezi řádky“, vidí, že každým dnem jsem více a více zbavováni svobody, za kterou naši předkové položili svůj život.

Boj s Koronavirem

Lidé se začínají sjednocovat a plně si uvědomovat, že bez společného správného jednáni se nic nezmění. Sedět doma na gauči a dívat se na Netflix nebo hrát hry z důvodu nesmyslné karantény nebo kvůli toho, že jejich podnik z důvodu absurdních opatření krachnul, jim účty nezaplatí, nenakoupí si jídlo ani jim to nedá novou práci.

Přestaňme pátrat po nových případech nákazy a nemoc konečně zmizí. V opačném případě ztratí svoboda svůj význam.