Snad v každé domácnosti najdeme alespoň jedno zrcadlo, které je většinou považováno jen za předmět, ve kterém je možné vidět svůj obraz, díky čemuž dokážeme zkrášlit svůj zevnějšek. Příznivci Esoteriky však věří, že v zrcadlech je ukryto mnohem víc, než se na první pohled zdá.

Každé zrcadlo prý dokáže ukrývat negativní energii, a dokonce je považováno i za jakýsi portál do jiné dimenze, kde můžete vidět svého dvojníka. Se zrcadly se má zacházet velmi opatrně. Proč?

Co dokáže zrcadlo uchovávat?

Možná se to bude mnoha lidem zdát přitažené za vlasy, ale zastánci esoteriky jsou přesvědčeni, že každé jedno zrcadlo dokáže pohlcovat jakoukoliv energii, ať už pozitivní nebo negativní, která byla vyslána v jeho blízkosti. Proto pokud se před zrcadlem stále mračíte a působíte rozzlobeně, můžete si prý velmi uškodit. Zrcadlo totiž kromě toho, že dokáže pohltit energii, ji umí i znásobit a vyslat zpět.

Pokud tedy stojíte před zrcadlem a máte negativní emoce, zrcadlo vám tyto pocity může ještě znásobit. A naopak, pokud jste pozitivně naladěni, měli byste mít dobré nálady na rozdávání. Pokud před zrcadlem cvičíte, ale s radostí, tak vám zrcadlo dodá ještě více energie ve vašem úsilí, pokud však před zrcadlem cvičíte s negativními pocity, budete pociťovat stále více únavy. Mnozí lidé tomu samozřejmě nevěří, ale už mnohokrát se potvrdilo, že něco na tom pravdy bude.

Poukazuje se na mnohé případy, kdy si lidé koupili do svého domu krásné starožitné zrcadlo, ale ve skutečnosti byly předmětem, který svým majitelům způsoboval nejen noční můry, ale změnil i jejich prostředí na zcela negativní. Jeden příklad za všechny. Manželé z Moskvy si koupili starožitné zrcadlo, které umístili svém domě, od té doby začali mívat noční můry. Oběma se v noci zdálo, že se jsou v ohni, v němž nakonec i shoří. Později vyšlo najevo, že starožitné zrcadlo pocházelo z příbytku člověka, který shořel při požáru.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn

I když manželé nechtěli věřit, že by se do zrcadla pohltila veškerá hrůza, kterou dotyčný člověk při požáru zažil, nechali si poradit a zrcadlo z domu odstranili. Už v první noc, co zrcadlo v domě nebylo, měli opět klidný spánek a noční můry byly pryč. Je tedy opravdu možné, že zrcadlo si uchovalo všechnu tu negativní energii, kterou vysílalo zpět k manželům?

Lidé jsou přesvědčeni, že každé jedno zrcadlo by mělo odrážet realitu, tedy přesně to, co se před zrcadlem odehrává. Ne vždy to však platí, protože podle záhadologů, čím je zrcadlo starší, tím více je prý narušena jeho schopnost odrážet realitu. Přesvědčit se o tom již mohli mnozí lidé na některých hradech a zámcích po celém světě hlavně v zrcadlových sálech.