Rok 2020 je bezpochyby průlomovým rokem, který bude budoucím generacím připomínán jako jedinečný. Co nás ale ještě čeká před nástupem roku 2021? Ve světě i s naší Zemí se toho děje hodně, ale svět a média momentálně hovoří jen o pandemii koronaviru a zbytek dění jako by se zastavil. My vám tedy přinášíme přehled překvapivých událostí, které v hlavních mediálních proudech nenajdete.

Před několika dny nejmodernější měřící zařízení pozorující „Schumannovy frekvence“ a magnetické póly, zaznamenala úplné zmizení frekvencí na téměř tři dny. V tu stejnou dobu byl zaznamenán skok severního magnetického pólu Země o 200-300 km. Vše nasvědčuje tomu, že se magnetické pole Země, co nevidět zhroutí, čímž dojde k přepólování naší planety tak, aby magnetické póly odpovídaly aktuálním změnám v naší sluneční soustavě. Tento obrat může být otázkou měsíců nebo týdnů.

Dále bylo potvrzeno, že za posledních padesát let vyhynulo 68 % živočišných druhů v důsledku lidské činnosti. S vědomím těchto skutečností vlastně hovoříme o masovém vymírání, které je jedním z hlavních témat současné doby.

Bill Gates certifikoval a legalizoval geneticky modifikované komáry. Po obdržení certifikátu vypustil tyto legálně upravené a naprogramované komáry v různých částech světa. Poté se objevily zprávy o masivním vymírání skotu v Louisianě, Brazílii a jiných zemích. Veterináři tento jev nedokázali ničím vysvětlit.

Média také mlčí o rozsáhlých povodních, které devastují Čínu, Indii a Afriku. Například v Súdánu se Nil rozvodnil o více než 17 metrů svého normálního stavu. Bylo také oficiálně potvrzeno, že tři po sobě jdoucí roky lámaly rekordy ohledně teplot. Odborníci navíc očekávají jejich další nárůst.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn

V současné době také po celém světě čelí desítky miliónů hektarů lesů požárům. Média ukazují jen pár míst a mlčí o jejich obrovském rozsahu. Přitom jde o ohromnou zkázu našich životodárných stromů.

V USA pokračuje občanská válka. Úřady zatýkají obchodníky, pedofily, satanisty, obchodníky s dětmi a lidmi a mafie se mstí policii i celým městům. A v USA ještě zůstaneme. Vztahy mezi tímto státem a Ruskem se vyostřují. Zvláště kvůli takzvaného „Nordstreamu“. V médiích propaganda poskytuje 14 různých verzí různých událostí. Oblbují lidi, aby nikdo nepochopil, co se vlastně děje.

Před několika dny také letěly těžké bombardéry B52 z Anglie přes celou Evropu na Ukrajinu a po návratu z Ukrajiny přeletěly ruské území a vrátily se na své základny. Let doprovázeli také bojová letadla z Německa a Ukrajiny. Nakonec se přidali i Rusové a celé to působilo dojmem drzé provokace. Taková akce mohla klidně vyvolat globální konflikt.

Po celém světě také můžeme sledovat pohyb vojsk USA a NATO. Pohybují se od Barentsova moře až po Černé moře, Perský záliv a mnoho dalších. Po celém světě došlo k mimořádným pohybům amerických, NATO, GB, ruských, čínských, pákistánských, a dokonce indických vojsk. Černém moři se jedna z francouzských fregat pokusila odstavit ruské lodě „elektronickými“ zbraněmi. Na Ukrajině se základny pro americké jednotky budují expresním tempem…. Ukrajina není členem NATO a není známo, na základě jakých dohod a právních aktů USA tyto základny budují.

Bělorusko přemístilo přes 50 % své armády na své západní hranice. USA na stejném místě rozestavělo přes 10 000 vojáků a vyslaly k nim několik desítek dalších tanků. Je také zajímavé, že do Polska v letech 2015 – 2019 vstoupilo několik tisíc tanků z různých zemí a žádný z nich dosud Polsko neopustil.

Před dvěma týdny sestřelil Tchaj-wan čínské bojové letadlo MIG 29. O konfliktu se oficiálně nemluví.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn

Mimořádné pohyby tureckých a ruských vojsk byly zaznamenány také na hranici se Sýrii. Tento fakt může svědčit o dalším židovském přístupu k zmocnění se Sýrie a pokusu o stavbu třetího chrámu – podle kabalistů by to znamenalo příchod Antikrista a jeho zabavení Země. Bez ohledu na plány Izraele, Rusko a Turecko provádějí v Sýrii a Libyi předválečné aktivity.

Turecko se také zapojilo do další vojenské akce proti Řecku, kterou podporuje Francie. Rusko vyslalo do středomoří 20 ponorek. Jedna z nich „admirál Makarov“ vypnula veškerou elektroniku v izraelském systému protivzdušné obrany.

Rusko vyhnalo flotilu USA/NATO z oblasti Bosporu do Středomoří, poté Turecko oznámilo, že má v úmyslu Bospor uzavřít pro všechny lodě. Tento krok by byl nevětší překážkou pro Rusko, protože by přerušil dodávky ruským jednotkám v Sýrii. Rusko tedy nemůže dovolit, aby k uzavření Bosporu došlo, takže Rusko a Řecko pravděpodobně spojí síly proti Turecku, zejména proto, že obě země jsou spojené náboženstvím.

Zdá se, že tváří v tvář občanské válce v USA, může být třetí světová válka únikem do „nové budoucnosti“. Amerika vytiskla 27 biliónů dolarů bez jakéhokoliv krytí. Takové množství peněz zanechá nepopsatelné účinky na ekonomiku. Zejména proto, že se hovoří o dotisku dalších 200 biliónů.

Televize a média nás doslova oslňují. Málokdo dnes dokáže rozeznat mezi zprávami skutečné dění, co je důležité a co je naopak jen zástěrkou.